Firma JUPITER Transport prowadzi swoją działalność od 1991 roku. W okresie tym nabraliśmy cennego doświadczenia w zakresie obsługi małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, świadcząc krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, zaopatrzeniowe, dystrybucyjne, przeprowadzki międzynarodowe i krajowe oraz przewozy ekspresowe. Posiadamy wiedzę i odpowiednie kwalifikacje w przewożeniu wszelkiego rodzaju ładunków również tych wrażliwych na uszkodzenia oraz wymagających specjalnych warunków przewozu.

Zaplecze naszej firmy to wysokiej jakości sprzęt transportowy, gwarantujący bezpieczny przewóz powierzonego mienia. Zatrudniamy doskonale wyszkolonych kierowców z wieloletnią praktyką a zdobyte pozwolenia i certyfikaty pozwalają nam świadczyć usługi transportowe na terenie kraju i Europy.

Wszystkie przewożone przez nas ładunki są objęte ubezpieczeniem OCP Przewoźnika do sumy 300.000 EUR.

Naszym klientom oferujemy pełne rozwiązania logistyczne dopasowane do ich potrzeb i wymogów. Spośród innych firm transportowych wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta i jego oczekiwań. Gwarantujemy solidność, profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Z nami wszystko dojedzie na miejsce i na czas a Państwo na pewno będą zadowoleni.